Předsedou RO TOP 09 Praha 8 byl zvolen Tomáš Tatranský


Nové vedení RO TOP 09 Praha 8. Zleva: J. Čáp, T. Slabihoudek, P. Hainzová, T. Tatranský, M. Jedlička, J. Antonín a A. Véle.

30. března 2017 se v kulturním domě Ládví uskutečnil sněm regionální organizace TOP 09 Praha 8, jehož úkolem bylo zvolit nové vedení. Markéta Pekarová Adamová, poslankyně, zastupitelka MČ Praha 8 a celostátní místopředsedkyně TOP 09, se rozhodla již na funkci předsedkyně RO TOP 09 Praha 8 nekandidovat, aby se mohla plně soustředit na svoji politickou činnost na republikové úrovni.

Sněm zvolil novým předsedou RO TOP 09 Praha 8 Tomáše Tatranského, zastupitele MČ Praha 8 a rovněž člena krajského výboru TOP 09 Praha. Prvním místopředsedou byl zvolen Tomáš Slabihoudek, místopředsedkyní Petra Hainzová. Členy výboru se stali Jaroslav Antonín, Adam Véle, Jakub Čáp a Martin Jedlička. Předsedou regionální revizní komise byl zvolen Vladislav Černý, členy této komise se stali Pavel Schnirch a Roman Faltýn.

Mgr. Tomáš Tatranský (nar. 1977 v Praze 8) je ženatý, má dvě děti, živí se jako OSVČ. Ve svém kandidátském projevu poděkoval dosavadní předsedkyni Markétě Pekarové Adamové za obětavou a profesionální práci pro TOP 09. Za svoji hlavní prioritu označil získávání nových podporovatelů a členů a zapojení talentů a profesních dovedností všech členů TOP 09 Praha 8 do dalších kampaní, aby TOP 09 dokázala oslovit co největší množství voličů.

Předchozí Fórum Osmička: Zbytečné studie špatné ovzduší nezlepší
Další Tunel pod Zenklovkou? Jsme pro komplexní řešení